WhatsApp Hattımız

Select Sidearea

Populate the sidearea with useful widgets. It’s simple to add images, categories, latest post, social media icon links, tag clouds, and more.

Kişisel verileriniz bu web sitesindeki deneyiminizi desteklemek, hesabınıza erişimi yönetmek ve gizlilik ilkesi sayfamızda açıklanan diğer amaçlar için kullanılacaktır.

Satış Sözleşmesi

Hizmet Sözleşmesi

1-GENEL ŞARTLAR
1.1-) Ikreklam.com ‘’Reklam Paketlerin’ ’den veya “Hizmetlerin’ ’den satın alındığı taktirde satın alımı gerçekleştiren taraf ‘’Hizmet’’ sözleşmesini okuduğunu, içeriğini tam olarak anladığını ve hükümlerini kabul ettiğini taahhüt eder.
1.2-) “Ikreklam.com”, esas iş merkezi ARNAVUTKÖY / ISTANBUL, Türkiye olan işbu belge sözleşmenin nelerden oluştuğunu açıklamaktadır ve şartlarını kısa ve anlaşılır bir biçimde belirtmektedir.
1.3-)Taraflar;
Bir IkReklam İnternet Reklam Hizmetleri Danışmanlık kuruluşu olan Ikreklam.com (Satıcı)
www.ikreklam.com sitesinde sunduğu hizmetlerden satın alan ve EFT/HAVALE yolu ile ödeme gerçekleştiren müşteriler ise (Alıcı) olarak anılacaktır.
1.4-) Sözleşmenin Konusu ve Kapsamı;
‘’Alıcı’’ tarafın ‘’www.ikreklam.com’’ internet adresinde sunulan ‘’Google Adwords’’ hizmetlerinden belli bir komisyon ödemek sureti ile yararlanmasının şart ve hükümlerinin kapsamıdır.
1.5-) Mücbir Nedenler;
Hukuken ’de ‘’Satıcı’’ tarafı koruyan bu kelime ‘’Satıcı’ ’nın inisiyatifinde (Elinde) olmayan durumları kasteder bu durumlar vuku bulduğunda bu sözleşmede belirtilen hizmetlerde geciktirme ve tam olarak teslim edememe gibi problemlerden ‘’Satıcı’’ sorumlu sayılmaz ve ‘’Alıcı’’ taraf problemin çözülmesini beklemekle yükümlüdür.
‘Mücbir sebepler demek ‘’Satıcının’ ilgili tüm gayret ve çabayı göstermesine rağmen önleyemediği sebepler olarak nitelendirilir aşağıda bazı örnek maddeleri verilmektedir.
*Savaş, Grev, İsyan , gibi toplumsal olaylar.
*Altyapı enerji sorunları (uzun sureli elektrik kesintisi) ve iletişim sorunları (internet altyapılarına uzun süreli erişim kesintisi)
*Google Adwords hesap incelemeleri.

2-) ADWORDS REKLAM HİZMETLERİ PAKETLERİ

2.1-) Reklam çıkışları kendi hesaplarımızdan sağlanmaktadır sipariş verilip ödeme gerçekleştikten sonra iade mümkün değildir.

2.2-) Günlük çıkışı yapılan reklam miktarları ekran görüntüsü olarak sizlere raporlanır, Whatsapp veya mail üzerinden iletilir.

2.3-) Reklam çıkışı yapılan hesap bilgileri (dilerseniz) sizlerle paylaşılır Google Adwords panelinin ekran görüntülüleri iletilir. Herhangi bir anlaşmazlık veya şüphe durumunda ‘’Alıcı’’ taraf reklam yayınlanırken veya reklam bittikten sonraki 10 gün içinde TW (Team Viewer) ile bağlanıp reklam çıkışı yapılan hesapları kendisi kontrol edebilir.

2.4-) Google reklam politikalarına uymayan sitelerin reklamları onaylanmaz ise ücret iadesi yapılmaz farklı bir site adına veya Youtube videoları üzerine reklam çıkışı sağlanabilir.

2.5-) Günlük maksimum reklam çıkışı 100 TL’dir.

2.6-) Karşılıklı saygıyı çok önemli bulmaktayız bu durumda herhangi bir saygısızlık aramızda yaşanırsa yada bu tarz bir durum olursa diye bu maddeyi ekliyoruz tartışmanın büyümemesi içinde bu kalıpta yazıyoruz ”Hiç bir neden göstermeksizin reklamınızın yayınını durdurup kalan ücretinizi iade etme hakkını saklı tutuyoruz.”

2.7-) Şayet ödeme yapıldıktan sonra reklamlarınız Adwords üzerinde BİZDEN KAYNAKLANMAYAN bir sebepten yayınlanmasa (reddedilme uygunsuz bulunma kara liste vb.) gibi nedenlerden ÜCRET İADESİ yapılmaz fakat Bakiyeniz saklı kalır ve dilediğiniz zaman başka reklam vererek değerlendirebilirsiniz.

2.8-) Olabildiğince hızlı reklamlarınızı onaylatıp yayınlatmaya başlarız ve bütçenizi kullanırsınız. Lakin Google Adwords kaynaklı gecikmelerden sorumlu değiliz bu gecikmeler ve uzun incelemeler nadir olsada yaşanabilmektedir 21 gün içinde başlamayan reklamlarınızın ücreti iade edilir.

2.9-) Bazı durumlarda kampanya yaparak size ücretli aldığınız pakete ek ya da ücretsiz 300 tl promosyon kodu hediye bakiye verebiliriz, bu bakiyeleri, kullanımız sırasında çıkan herhangi bir aksilikten ötürü reklam yayınlanmaz ve iade yapılması gerekirse bu bakiyeler nakit paraya döndürülemez, nakdi geri iade tutarına dahil edilmez.

2.10-) Bizimle çalışan herkes bu sözleşmeyi kabul etmiş sayılmaktadır.
Saygılarımızla…

2.11-) 7 gün boyunca askıya alınan hesaplarınızı sürekli telafi ediyoruz. Sınırsız telafi hizmetimizi suistimal edicek davranışlarda bulunursanız sürekli değişim hakkınız feshedilebilir.

3-UYGULAMA İNDİRME GARANTİLİ PAKETLER

3.1-) Uygulamanızın reklamları kesinlikle Adwords kullanılarak yapılacaktır, aksi bir durumda tüm yasal yükümlülükleri kabul ediyoruz, sipariş verildikten ve ödeme yapıldıktan sonra ücret iadesi yapılmaz.

3.2-) Reklam yapılan uygulamanızın reklamı yayına girdikten itibaren etkileşimine göre (2.000 indirme baz alınmıştır) tahmini olarak 3 gün ile 3 hafta arasında tamamlanır, süreler tahmini ve ortalama olup etkileşime göre uzayıp kısalabilir

3.3-) Şayet ödeme yapıldıktan sonra uygulamanızın reklamları Adwords üzerinde BİZDEN KAYNAKLANMAYAN bir sebepten yayınlanmasa (reddedilme uygunsuz bulunma kara liste vb.) gibi nedenlerden ÜCRET İADESİ yine yapılmaz fakat Bakiyeniz yanmaz saklı kalır eğer başka reklam verecek uygulamanız yok ise. Buradaki Konumuz da ödeme yaptığınız tutar ile eşdeğer bir hizmet dilediğiniz vakit alabilirsiniz.

3.4-)-Elimizde çok fazla reklam olduğundan personellerimiz talep doğrultusunda rapor iletmektedir ancak dilediğiniz sıklıkta rapor talep edebilirsiniz.

3.5-) Karşılıklı saygıyı çok önemli bulmaktayız bu durumda herhangi bir saygısızlık aramızda yaşanırsa yada bu tarz bir durum olursa diye bu maddeyi ekliyoruz tartışmanın büyümemesi içinde bu kalıpta yazıyoruz ”Hiç bir neden göstermeksizin reklamınızın yayınını durdurup kalan ücretinizi iade Etme hakkını saklı tutuyoruz.”

3.6-) İndirme garantili paketler Türkiye ve Türk parasına göre hesap edilmiş olup. Yurtdışı indirme talepleriniz için diğer konularımızı inceleyebilirsiniz.

3.7-) Olabildiğince hızlı reklamlarınızı onaylatıp yayınlatmaya başlarız ve bütçenizi kullanırsınız. Lakin Google Adwords kaynaklı gecikmelerden sorumlu değiliz bu gecikmeler ve uzun incelemeler nadir olarak yaşanabilmektedir 21 gün içinde başlamayan reklamlarınızın ücreti iade edilir.

3.8-) Uygulamanızı indiren kullanıcılar daha sonra kaldırdıklarında bu sayı size telafi olunmaz.

3.9-) Bizimle Çalışan herkes bu sözleşmeyi kabul etmiş sayılmaktadır.
Saygılarımızla.
3.10-) 7 gün boyunca askıya alınan hesaplarınızı sürekli telafi ediyoruz. Sınırsız telafi hizmetimizi suistimal edicek davranışlarda bulunursanız sürekli değişim hakkınız feshedilebilir.

4-İZLENME GARANTİLİ YOUTUBE VİDEO REKLAM PAKETLERİ

4.1-) Youtube video izlenmeleri kesinlikle Google Adwords vasıtası ile sağlanmaktadır, aksi bir durumun tespiti halinde tüm yasal yükümlülükleri kabul Ediyoruz.

4.2-) Reklamlarınız videonuzun etkileşimine göre tahmini olarak 1 hafta ile 3 hafta arasında tamamlanır, süreler tahmini ve ortalama olup etkileşime göre uzayıp kısalabilir.

4.3-) Sipariş verilip ödeme yapıldıktan sonra ücret iadesi yapılmaz, Youtube videonuz Adwords üzerinde BİZDEN KAYNAKLANMAYAN bir sebepten yayınlanmasa, (reddedilme uygunsuz bulunma kara liste vb.) gibi nedenlerden ÜCRET İADESİ Yapılmaz fakat bakiyeniz saklı kalır, eğer başka reklam verebilecek videonuz yok ise. Buradaki Konumda dilediğiniz zaman ödediğiniz paraya denk Google Adwords hizmetleri ile değiştirebilirsiniz.

4.4-) Elimizde çok fazla reklam olduğundan personellerimiz talep doğrultusunda rapor iletmektedir ancak dilediğiniz sıklıkta rapor talep edebilirsiniz

4.5-) Karşılıklı saygıyı çok önemli bulmaktayız bu durumda herhangi bir saygısızlık aramızda yaşanırsa yada bu tarz bir durum olursa diye bu maddeyi ekliyoruz tartışmanın büyümemesi içinde bu kalıpta yazıyoruz ”Hiç bir neden göstermeksizin reklamınızın yayınını durdurup kalan ücretinizi iade etme hakkını saklı tutuyoruz.

4.6-) Türkiye ve Türk parasına göre hesap edilmiş olup, yurtdışı izlenme talepleriniz için diğer hizmetlerimizi inceleyebilirsiniz.

4.7-) Olabildiğince hızlı reklamlarınızı onaylatıp yayınlatmaya başlarız ve bütçenizi kullanırsınız.
Lakin Google Adwords kaynaklı gecikmelerden sorumlu değiliz bu gecikmeler ve uzun incelemeler nadir olarak yaşanabilmektedir 20 gün içinde başlamayan reklamlarınızın ücreti iade edilir.

4.8-) Youtube reklam paketlerimizde size sunulan hizmet bireylerin videonuzu izlemeye başlaması ile son bulur, içerik kalitenizle alakalı yarıda kesme gibi durumlardan tarafımız sorumlu değildir reklam ile video izlemeye başlayan bireyler 10 saniye bile videonuzu izlese bu izlenme sayınıza yine de etki etmektedir.

4.9-) Bizimle Çalışan herkes bu sözleşmeyi kabul etmiş sayılmaktadır.
Saygılarımızla.

4.10-) 7 gün boyunca askıya alınan hesaplarınızı sürekli telafi ediyoruz. Sınırsız telafi hizmetimizi suistimal edicek davranışlarda bulunursanız sürekli değişim hakkınız feshedilebilir.

4.11-) Tüm paketlerimizde kusurlu hizmet verilmediği sürece 48 saati geçtikten sonra para iadesi yapılamamaktadır.

5-ADWORDS 500$ PROMOSYON KODLARI

5.1-) Satın alınan kodların satışı kesinlikle yasaktır.

5.2-) Sipariş teslimleri sadece websitemiz üzerinden yapılmaktadır. Ikreklam.com/destek adresinden destek bileti(ticket) oluşturabilirsiniz.

Ik Reklam Ekibi.