WhatsApp Hattımız

Select Sidearea

Populate the sidearea with useful widgets. It’s simple to add images, categories, latest post, social media icon links, tag clouds, and more.

Kişisel verileriniz bu web sitesindeki deneyiminizi desteklemek, hesabınıza erişimi yönetmek ve gizlilik ilkesi sayfamızda açıklanan diğer amaçlar için kullanılacaktır.

İnternette Reklamınız Olsun

İnternette Reklamınız Olsun

İnternette Reklamınız Olsun

İnternet her ne kadar tüm dünya üzerindeki bilgiyi size sunuyor olsa bile, biz sadece mahallenizdeki kullanıcılara sizi tanıtabiliriz. Google Adwords.

Merhaba işletmenizi internet üzerinden insanlara duyurmak; Sizce etkili olur mu?

Eğer bu sorunun cevabı, olumsuz ise çok üzgünüz firmanızın rakiplerine karşı çok fazla şansı olmayacaktır, kızmayın bir işi ne kadar iyi bir ürünü ne kadar kaliteli sağlıyor olsanız da bunu bilenler kadar kazanırsınız.

Çağımız da özellikle yeni kuşağın, neredeyse tümü gidecekleri, tatil yiyecekleri öğle yemeklerini ve giyeceklerini bile internet üzerinde özellikle kullanıcı yorumlarını dikkate alarak yapmaktalar.
Peki bu internet üzerinden dediğimiz yer, tam olarak nedir telefonunuzu çıkarıp internetten bir şey aramak isterseniz karşınızda internet arama motoru Google.

Tüm, telefonlar da bütün bilgisayarlarda aktif kullandığımız internetten bir şey ararken ya da herhangi bir internet sitesine girerken bize araç olan, milyarlarca dolar yatırım ve sermayeye sahip olmasına karşı ücretsiz hizmet veren Google, sizce nereden para kazanıyor?
Google Adwords…
Özellikle Youtube firmasına satın alması ile;
Google hayatımıza yeni bir reklamcılık türünü getirdi.
İnternet Reklamcılığı Sevdiğiniz video klipler kaçırdığınız diziler ya da filmler Yeşilçam mesela şimdi Youtube’da peki bu televizyon arama motoru ile size sağladığı haber ise gazete olmuş ilaveten merak ettiğiniz her şeyi sorduğunuz arama motorunu eklersek
Google firmasında reklamı olan rakibiniz hem televizyona hem gazeteye ayrıca merak edenlere, ince eleyip sık dokuyanlara reklam yapar üstelik bunu el ilanı dağıtma maliyetinden bile ucuza sağlatma şansı varken.
Siz hala el ilanımı dağıtacaksınız?

Güven sorununuzu ve bu soruna neden olan kötü niyetli insanları biliyoruz, ilaveten yazının bu kısmına kadar okumuş bize zaman ayırma nezaketini göstermiş olduğunuz için teşekkürler. Hemen ulaşın.