WhatsApp Hattımız

Select Sidearea

Populate the sidearea with useful widgets. It’s simple to add images, categories, latest post, social media icon links, tag clouds, and more.

Kişisel verileriniz bu web sitesindeki deneyiminizi desteklemek, hesabınıza erişimi yönetmek ve gizlilik ilkesi sayfamızda açıklanan diğer amaçlar için kullanılacaktır.

Hakkımızda

0
+
Yıldır Beraberiz
0
0
Toplam Müşteri
0
+
Personel Sayımız

Müşteriler Bizim Hakkımızda Ne Diyor?

Image Testimonial
Özlem A.
Girişimci
“Detaylı bir geribildirim yapmak istiyorum Kurumsal paket satın aldım. İletişim: İletişim kesinlikle çok samimi ve aşırı iyi hocam anında bakıyor ve çözüm odaklı çalışma yapıyor çok memnun kaldık, Hizmet: Satışlarımız neredeyse 4 katına çıktı ve TBM 0.30 TL ye kadar indi çok ucuz ücretler karşılığında aşırı yüksek hitler alabiliyoruz çok uğraştı hesaplarada yardım etti ve aşırı iyi optimize etti. Sonuç olarak kesinlikle tavsiye ediyorum A++++ Kaliteli Hizmet”
 Signature
Image Testimonial
Engin A.
Medya Şirketi Sahibi
“Arkadaşla 6 aydır çalışıyoruz. Kendisi işine son derece özenen ve müşterisini memnun etmek icin elinden geleni yapan birisi. Ticari ahlakı yuksek birisi. Kısacası sorunsuz güvenip işinizi teslim edebilirsiniz.”
 Signature
Image Testimonial
Founder
“Don't stop. Keep a continuously burning desire and attempt to achieve huge targets”
 Signature

Griden Beyaza Yolculuk, Nasıl İlerledik?

2019-2020

Zaman Tüneli Büyüdük ve Gelişme

Sosyal medya ve Google reklam platformlarında yüksek dönüşüm sağlayan kampanya optimizasyonları gerçekleştirirken burada ki kampanyalarınızı destekleyen özel fenomenler ve tanıtım yazıları ile pazarlamanızı ve marka bilinirliğinizi geliştirebiliriz.
  • 2019
    İşlerinizi yeni olarak dijital ortama taşımak isteyenlere çok ekonomik ve etkili kampanyalar oluşturabiliriz.
2020-2021

Binlerce HizmetArkamızda Mutlu Müşteriler .

Arkadamızda bıraktığımız mutlu müşteriler ise bizim en büyük gurur kaynağımız. Sadece ticari müşterilerimize değil bireysel olarak yetenek veya çalışmalarını kitlelere ulaştırmak isteyenlere de profesyonel reklam desteği sağlamaktayız.
  • 2020
    Türkiye Cumhuriyeti yasalarınca bir sorun teşkil etmeyen fakat büyük reklam platformları tarafından reklam yapması yasaklanmış sektörlere profesyonel çözümler sunmaktayız.