WhatsApp Hattımız

Select Sidearea

Populate the sidearea with useful widgets. It’s simple to add images, categories, latest post, social media icon links, tag clouds, and more.

Kişisel verileriniz bu web sitesindeki deneyiminizi desteklemek, hesabınıza erişimi yönetmek ve gizlilik ilkesi sayfamızda açıklanan diğer amaçlar için kullanılacaktır.

Adwords Reklam Yönetimi Ve Optimizasyonu Hizmeti

Adwords Reklam Yönetimi Ve Optimizasyonu Hizmeti

Adwords Reklam Yönetimi Ve Optimizasyonu Hizmeti

Profesyonel reklam optimizasyon ve yönetimi reklam bütçeniz çöpe gitmesin, en verimli şekilde değerlensin istiyorsanız doğru yerdesiniz.

Google Adwords reklamları ile İşinizi nokta atışı olarak hedef kitlelere taşıyoruz bu alandaki tecrübemiz ile Google Adwords kampanyalarınızı sizin adınıza optimize eder planlar, oluşturur, yönetiriz son olarak raporlarız. bunları yaparken tüm olasılıkları hesap ederiz

Reklamlarınızı en verimli ve ekonomik şekilde yayınlanmasıı için neler yapabiliceğimizin kararını ekip olarak tüm ihtimalleri değerlendirerek ve iş disipli ile alırız

Bizden yorum ve teşekkürlerini eksik etmeyen mutlu müşterilerimizin yaptığı yorumları inceleyebilirsiniz.

Peki bizim rakiplerimizden farkımız nedir ? Kampanyalarınızı oluştururken nasıl bir yol izleriz

-Negatif anahtar kelimelerinizi belirlemekle başlar reklamlarınızın boşa maliyet yaratmasının önüne geçeriz

-Rakip analizi ile birlikte tbm maliyet durumunuzu çıkartırız

-Pazarlamasını yaptığımız ürünün hedef kitlesini belirleriz.

-Rekabet olan sektörlerde hedef kitlenizin olası alternatif ve ekonomik kelime araştırmasını yaparız genellikle daha düşük tbm deki kelimelerden onlara ulaşır reklam maliyetlerini minimize ederiz.

-Sizlerle iletişim halinde olarak dönüşümleri takip eder topladığımız verilere göre rapor ve not tutarız

– Bu analizler sonucunda satış ihtimali en yüksek müşteri kitlenizi kısa sürede belirler nokta atışı reklam göstermek sureti ile reklam maliyetlerinizi çok daha düşmesini sağlarız satışlarınız ise bu oranda yükselmiş olur.

-Google iş ortağı (Adsense) üyesi sitelerdeki kitleleri analiz eder pazarladığımız ürününüzde bu sonuçlara göre aksiyon alırız.

-Şimdiye kadar yönettiğimiz 100 lerce reklamdan edindiğimiz tecrübeleri etkili bir şekilde kullanırız.

Daha bir çok benzer çalışmalar gerçekleştirip kampanyanızın verimliliğini arttırız.

Tüm bunlar hizmeti çok önemsememiz ve burada yüksek bir başarı elde ederek en iyisinin biz olduğunu tescil ettirme hırsımıs ve planımız..

Saygılarımızla ikreklam.com.tr ekibi…